Medewerkers

Onze medewerkers zijn specialisten op het gebied van administratieve processen en sociale zekerheid en zij houden van hun vak. Zij hebben allemaal minimaal HBO werk- en denkniveau. De cultuur van SV Pay is professioneel, maar ook informeel. Wij willen het beste voor onze klanten en daarnaast is plezier in het werk voor ons erg belangrijk. Wij stellen hen graag aan u voor.

Michiel Bakker

06-53879794

mbakker@svpay.nl

Ton Alting

06-20602466

ton.alting@torstai.nl

Anouschka Ramkisoen

085-4873034 

aramkisoen@svpay.nl

Claudia Weemhoff

085-4873034

cweemhoff@svpay.nl

Mieli Dhoresing

085-4873034

mdhoresing@svpay.nl

Reshmi Lachchi

085-4873034

rlachchi@svpay.nl